yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

CHP 227 Belediye Lider Adayını Açıkladı

CHP Parti Meclisi’nde (PM) 31 Mart seçimlerinde; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Mansur Yavaş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Mustafa Bozbey, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Ahmet Akın, Bolu Belediye Başkanlığı’na Tanju Özcan, Bayburt Belediye Başkanlığı’na Kubilay Erel, Karaman Belediye Başkanlığı’na Recep Sertçelik ve Niğde Belediye Başkanlığı’na Mehmet Alim’in aday gösterilmesi kararı alındı. CHP PM, bugünkü toplantıda 227 adayı belirledi.

CHP Sözcüsü Deniz Yücel, CHP Genel Merkezi’nde yapılan PM toplantısının akabinde 31 Mart 2024 seçimlerinde CHP’yi temsil edecek birinci adayları bu akşam açıkladı. CHP’nin belirlenen 227 adayının içinde yer alan büyükşehir, vilayet ve ilçe belediye lideri adaylarının isimleri şöyle:

“Adıyaman/Gerger: Nazim Kaya, Adıyaman/Sincik: Ramazan Şahin,

Afyonkarahisar/Emirdağ: Barış Canbelde, Afyonkarahisar/Başmakçı: Selçuk İstekli, Afyonkarahisar/Dazkırı: İsmail Taylan, Afyonkarahisar/İhsaniye: Tunay Türkmen,

Aksaray/Güzelyurt: Ramazan Pala,

Amasya/Göynücek: Musa Atılgan, Amasya/Hamamözü: Handan Candemir Ay, Amasya/Suluova: Vedat Gülek, Amasya/Taşova: Ömer Özalp, Amasya/Merzifon: Alp Kargı,

Ankara Büyükşehir: Mansur Yavaş,

Ardahan/Posof: Fazilet Demirci, Ardahan/Hanak: Ayhan Büyükkaya,

Artvin/Borçka: Ercan Orhan, Artvin/Murgul: Mehmet Yıldırım,

Balıkesir Büyükşehir: Ahmet Akın,

Bayburt/Merkez: Kubilay Erel,

Bilecik/Pazaryeri: Ali Şahinoğlu, Bilecik İnhisar: Cafer Gürel, Bilecik/Söğüt: Yusuf Sert,

Bitlis/Hizan: Cezail Aktaş,

Bolu: Tanju Özcan, Bolu/Göynük Ali Oral, Bolu/Seben: Uygar Oturakdaş,

Burdur/Çeltikçi: Mehmet Şengil, Burdur/Bucak: Hülya Gümüş, Burdur/Çavdır: Ali Okan Yücel,

Bursa Büyükşehir: Mustafa Bozbey,

Çanakkale/Ayvacık: Mesut Bayram, Çanakkale/Bayramiç: Hasan Cem Atılgan, Çanakkale/Bozcaada: Yahya Göztepe, Çanakkale/Çan: Harun Arslan, Çanakkale/Ezine: İrfan Ulusoy, Çanakkale/Lapseki: Hasan Kart, Çanakkale/Yenice: Olcay Balcı,

Çankırı/Bayramören Ayten İncikuşu, Çankırı/Çerkeş: Cengiz Elvanağacı, Çankırı/Ilgaz: Muharrem Lafcı, Çankırı/Korgun Recep Sargın, Çankırı/Kurşunlu: Can Teneke, Çankırı/Şabanözü: Sadık Dülger,

Düzce/Gümüşova: Ahmet Çekiç, Düzce/Yığılca Başkan Atasoy,

Edirne/Lalapaşa: Zafer Sezgin Geldi, Edirne/Süloğlu: Mehmet Ormankıran,

Elazığ/Karakoçan: Mahmut Okçuoğlu, Elazığ/Keban Ahmet Alagöz, Elazığ: Coşkun Çağlar Duran,

Erzincan/Kemah: Sinan Karaalp, Erzincan/Kemaliye: Ahmet Sezai Ercantürk, Erzincan/Üzümlü: Cem Özkaya, Erzincan/Tercan: Nejdet Karahan,

Giresun/Alucra: Necati Kavukcu, Giresun/Çamoluk: Uğur Nazlı, Giresun/Çanakçı: Mustafa Kudal, Giresun/Dereli: Hasret Uzuner, Giresun/Doğankent: İrfan Tüfekci, Giresun/Güce: Ahmet Salih Bal, Giresun/Keşap: Metin Öztürk, Giresun/Şebinkarahisar: Murat Kömbe, Giresun/Eynesil: Ahmet Latif Karadeniz, Giresun/Görele: Hasbi Dede, Giresun/Piraziz: Hüseyin Görgülüoğlu,

Gümüşhane/Köse: Dursun Ali Kesler, Gümüşhane/Şiran: Cüneyt Kiliç, Gümüşhane/Kelkit: Hami Aydin Akkan, Gümüşhane: Bedri Ağaç,

Iğdır/Karakoyunlu: Cafer Dalga,

Isparta/Gönen: Osman Kesmen, Isparta/Yenişarbademli: Selami Öztaş,

İstanbul Büyükşehir: Ekrem İmamoğlu,

Kahramanmaraş/Andırın: Turan Tekatlı, Kahramanmaraş/Onikişubat: Oktay Tolga Büyükhilal, Kahramanmaraş/Afşin: Murat Bozkurt,

Karabük/Safranbolu: Elif Köse, Karabük/Yenice: Enver Has,

Karaman/Kazımkarabekir: Hasibe Koçak, Karaman/Ermenek: Mustafa Bozcu, Karaman: Recep Sertçelik,

Kars/Sarıkamış: Bülent Artaç, Kars/Susuz: Oğuz Yantemur,

Kastamonu/Hanönü: Ali Özkan, Kastamonu/İhsangazi: Erol Sıhhat, Kastamonu/Küre: Şila Bihter Tolga Çelebi, Kastamonu/Taşköprü: Ufuk Car, Kastamonu/Araç: Satılmış Sarıkaya,

Kayseri/Bünyan: İbrahim Marzıoğlu, Kayseri/Akkışla: Mustafa Dursun,

Kırıkkale/Çelebi: Faik Keskinkılıç,

Kırklareli/Vize: Ercan Özalp,

Kırşehir/Çiçekdağı: Mete Aydin, Kırşehir/Akpınar: Şükrü Turgut,

Kilis/Polateli: Ali Koyuncu,

Kütahya/Aslanapa: Tuncay Tunçer, Kütahya/Domaniç: Engin Uysal, Kütahya/Emet: İhtilal Samsar, Kütahya/Gediz: Erdoğan Dirican, Kütahya/Tavşanlı: Serkan Kılıç,

Mardin/Mazıdağı: Adem Kadar, Mardin/Nusaybin: Mehmet Doğan, Mardin/Savur: İsmail Oktay, Mardin/Yeşilli: Halil Çokan,

Nevşehir: Mehmet Alım, Nevşehir/Acıgöl: Kemal Aytekin,

Niğde/Çiftlik: Arif Çakıl,

Ordu/Altınordu: Ulaş Zirve, Ordu/Kabadüz: Mustafa Okutan, Ordu/Kumru: Şenol Özden, Ordu/Mesudiye: Olgay Ünalan,

Osmaniye/Hasanbeyli: Erdoğan Boran, Osmaniye/Toprakkale: Recep Aydede,

Rize/Fındıklı: Ercüment Şahin Çervatoğlu,

Sakarya/Erenler: Levent Şener, Sakarya/Ferizli: Lider Bahar, Sakarya/Pamukova: Ece Söyler, Sakarya/Sapanca: Nihat Arda Şahin,

Samsun/Asarcık: Ali Altundal, Samsun/Ayvacık: Zeynep Töre, Samsun/Canik: Özler Yılmaz, Samsun/Ondokuzmayıs: Yakup Konuş, Samsun/Salıpazarı: Ayhan Muharrir, Samsun/Yakakent: Burhan Bayrakdar,

Sinop/Boyabat: Ayşe Melek Günal, Sinop/Dikmen: Remzi Ay, Sinop/Türkeli: Ümüt Demir,

Sivas/Akıncılar: Cafer Kuzu: Sivas Altınyayla: Erhan Atalay, Sivas/Gürün: İlyas Eşiyok, Sivas/Hafik: Nizamettin Koçak, Sivas/Kangal: Muhittin Demir, Sivas/Koyulhisar: Yaşar Furtana, Sivas/Şarkışla: Zeki Subaşı,

Yalova/ Armutlu: Bekir Pamuk, Yalova/Termal: Sabriye Sultan Yalçın,

Yozgat/Çandır: Ali İstek Bor, Yozgat/Çekerek: Ali Naci Kavcı, Yozgat/Kadışehri: Ali Kızılkaya, Yozgat/Saraykent: Ramazan Yalçın: Yozgat/Sarıkaya: Berkay Alpsalmış, Yozgat/Sorgun: Salih Soysal, Yozgat/ Şefaatli: Şerife Kılıç,

Zonguldak/Alaplı: Nuri Tekin, Zonguldak/Çaycuma: Bülent Kantarcı.”

Kaynak: ANKA / Yeni
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Finlandiya, Rusya’ya kapılarını tekrar kapatıyor

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.